Yhteystiedot

KOTKAN OLONEUVOKSET ry. JOHTOKUNTA 2020

Tehtävä

Nimi

 Puhelin

Sähköposti

Puheenjohtaja

Lea Pylvälainen

0500-815 430

lea@pylvalainen.fi

Varapuheenjohtaja

Helena Markkanen

044-3051186

helena.markkanen@elisanet.fi

SihteeriPaula Tolsa050-309 5354

paula.tolsa@kymp.net

VarasihteeriRaija Jäntti050-410 0334raija.jantti@kymp.net
TaloudenhoitajaRaija Holopainen040-775 3109raija.holopainen@kymp.net
JäsenPäivikki Iivonen040-418 9311paivikki.iivonen@gmail.com
JäsenTauno Ilén0400-84 4483

tauno@ilen.fi

JäsenEija Forss05-212649 

Jäsen

Risto Hokkanen

045-671 0509

risto.hokkanen@kymp.net

VarajäsenMuisto Reponen040-583 5456muisto_reponen@hotmail.com
VarajäsenRaimo Lindman050-586 0093raimo.lindman@kymp.net
VarajäsenRaimo Immonen040-584 4580ImmonenRaimo@suomi24.fi

 

Kerhojen vetäjät ja muut toimihenkilöt

Kerhot

Nimi

Puhelin

Sähköposti

AskartelukerhoRaija Jäntti050-410 0334raija.jantti@kymp.net
Boccia-kerho

Torsti Salonen


Pertti Lappalainen

040-729 8939
044-016 5304

torsti.salonen@kymp.net

perttilapp@gmail.com

 

ElinvoimaaRisto Hokkanen045-671 0509risto.hokkanen@kymp.net
Karhulan kerhoTauno Ilén0400-844 483tauno@ilén.fi
Lauluryhmä

Kaarina Kiviharju

Viola Toikka

045-276 0115

044-937 9468

kaarina.kiviharju@gmail.com

viola.toikka@gmail.com

Naisten jumppakerhoEija Forss05-212 649 
Vesijumppa

Lea Pylväläinen

Marja-Leena Tammisto

0500-815 430

040-509 0213

lea@pylvalainen.fi

Marja-Leena Tammisto@kymp.net

OpintosihteeriRaija Holopainen040-775 31 09raija.holopainen@kymp.net

 

Matkanjärjestäjät

nimi

puhelin

sähköposti

Kylpylälomat ja retketRaija Holopainen040-775 31 09raija.holopainen@kymp.net

Risteilyt

Raija Jäntti

 

050-410 0334

 

raija.jantti@kymp.net

Kotimaanmatkat

Raija Holopainen

040-775 31 09

raija.holopainen@kymp.net

UlkomaanmatkatRaija Holopainen040-775 31 09raija.holopainen@kymp.net
Virkistys-ja tuetut lomat   
TeatteriasiamiesRaija Jäntti050-410 0334raija.jantti@kymp.net

 

Muut toiminnat

nimi

puhelin

sähköposti

AdressiasiamiesEija Forss05-212 649 
ArvanmyyjätRauno Ristola
 
 + Muisto Reponen, Maija Nakari
 
 

 

 

 

Jäsenasiat

Raija Jäntti
 

050-410 0334
 
raija.jantti@kymp.net
 
Lehti-ilmoituksetRaija Holopainen040-775 3109

raija.holopainen@kymp.net

MyyjäisvastaavaEija Forss05-212 649 
OpintosihteeriRaija Holopainen040-775 3109raija.holopainen@kymp.net